FAQ | Krasnatvar.cz

FAQ

Uvedené snížené ceny -červeně- jsou v platnosti pro jakýkoliv odběr?

Ano, v rámci výprodejové akce, která je nyní v platnosti do vyprodání nadměrných skladových zásob, platí snížené ceny pro všechny dřívější i nové zákazníky bez jakéhokoliv omezení.

Jak mám požádat o kolagenovou masku ZDARMA

Nežádáte. Dostanete ji jako dárek automaticky za všechny vaše objednávky uskutečněné prostřednictvím tohoto e-shopu, jejichž hodnota objednaného zboží je po slevě kterou u nás máte minimálně 500Kč.
KOLAGENOVOU MASKU proti vráskám obdržíte jako dárek při balení vašeho balíčku s objednanou kosmetikou, pokud výše objednávky v součtu celkové sumy za zboží po slevě byla nad 500,-Kč. Pokud jste tedy úspěšně provedli objednávku naší kosmetiky, včetně objednávky na položku
Wrinkle Collagen Mask Zpevňující kolagenová maska  či na jiné položky z celého prodávaného sortimentu, v libovolném počtu položek a kusů,  je-li celková suma zboží nad 500,-Kč.
V součtové tabulce při dokončení objednávky vidíte, zda po slevě je suma objednávky nad 500Kč,- (! pozor u vaší volby dopravy zasláním na dobírku se do objednané sumy za zboží ! nepočítá položka doprava!).
Tedy odesláním vaší objednávky prostřednictvím e-shopu krasnatvar.cz, dostanete masku jako dárek v balíčku, ve kterém budeme vaši objednávku expedovat. 
Pro dárek zdarma akceptujeme všechny způsoby dopravy, tedy i při osobním vyzvednutí v naší firmě, pokud si zvolíte způsob dodání osobní odběr na naší adrese Sídlo firmy (výdejní místo).

Co když dávám přednost osobnímu odběru objednané kosmetiky?

Bravo. Samozřejmě. Děkujeme za zájem navštívit nás a těšíme se na vás.
Při dokončování objednávky zadejte prosím do systému způsob dodání Osobní odběr.
O tom, že je vaše zboží připraveno k vašemu osobnímu vyzvednutí přímo na našem Sídle firmy-výdejním místě,
obdržíte ihned po vyřízení vaší objednávky informaci zasláním našeho potvrzení na vámi uvedenou elektronickou adresu.
Mikel s.r.o. se těší na naše osobní setnání s Vámi na adrese firmy Mikel s.r.o. uvedené v kontaktech jako Sídlo firmy (výdejní místo).
Přijďte nebo přijeďte za námi prosím v naší pracovní době 07:00 - 15:30 h., pondělí - pátek.

Zasíláte s mojí objednávkou vzorky kosmetiky vaší značky na vyzkoušení dalších produktů?

Ano zašleme Vám bezplatně aktuálně skladově dostupné vzorky.
Stačí objednat přes náš e-shop zboží a ke každému balíčku přidáme všechny od výrobce dostupné vzorky kosmetiky.
Užijte si testování značky naší špičkové korejské kosmetiky společně s Vašim novým kvalitním kosmetickým produktem od nás.

Je pravda, že KrásnáTvář zasílá zboží s dopravou zdarma?

Doprava i veškeré náklady na dodání jsou zcela zdarma s dodáním na území České a Slovenské republiky pouze při zaplacení předem.
Za vaši důvěru v naši 15-ti letou pilnou každodenní práci na zlepšování služeb našim zákazníkům, tedy vaši ochotu zaplatit nám předem před odesláním, platíme náklady za dopravu takovým z vás abychom vám takto vyjádřili zvláštní poklonu a uznání vzájemného respektu a oboustranné důvěry mezi kupujícím a prodávajícím.

Nejčastější otázky postupně doplňujeme

Pro dotaz prosím využíjte kontaktní formulář